Novinky

Výhody plynových kovářských výhní

Naše kovářské plynové výhně jsou určené pro použití k technologickým procesům probíhajícím v průmyslových objektech, tepelné zpracování kovů, jejich slitin a k dalšímu širokému využití v kovářství, zámečnictví i ve stavebnictví při dlouhodobém zatížení. Její předností je rychlost ohřevu a malá hmotnost. Výheň je profesionální typ se stabilní teplotou pro dlouhodobé nasazení. Samostatně ovládaný hořák umožňuje vysokou produktivitu. Je vhodná pro sériovou výrobu i pro práce v odborných školách.

Sháníte levnou, ale přitom velice kvalitní výheň ?

Pokud ano, rádi bychom Vám nabídli náš nejlevnější model: Kovářská výheň plynová VKP HOBBY. Sice je to náš nejlevnější model kovářské pece, ale i tak je velice výkonná a především spolehlivá. Mezi hlavní přednosti patří: vysoká pracovní teplota ( až 1250°C), velká rychlost ohřevu, malá hmotnost ( váží pouhých 7 kg ).

Jsme přímo výrobce kovářských pecí a výhní, proto dokážeme nabídnout levnější cenu a veškerý servis, než Vám nabídne pouze prodejce. Při osobním odběru je možná sleva.

Výprodej kovářských výhní

Využijte mimořádné akční nabídky našich plynových výhní. Akční ceny jsou pouze do vyprodání zásob !

Akční nabídka kovářské výhně

Rádi bychom Vám představili velice výkonou výheň - Kovářská výheň plynová VKP 2S naší výroby, kterou máme nyní v akci. Její největší předností je rychlost ohřevu a malá hmotnost. Tato výheň je naprosto profesionální typ se stabilní teplotou pro dlouhodobé nasazení. Samostatně ovládaný hořák umožňuje vysokou produktivitu. Je vhodná pro sériovou výrobu i pro práce v odborných školách. Její využití je především v kovářství, zámečnictví, ale i ve stavebnictví při dlouhodobém zatížení. Lze napojit na propan, propan - butan, s hořákem ZP-N lze dokonce napojit i na zemní plyn !

 

4 položek celkem
Zpět do obchodu