Novinky

Výhody plynových kovářských výhní

Naše kovářské plynové výhně jsou určené pro použití k technologickým procesům probíhajícím v průmyslových objektech, tepelné zpracování kovů, jejich slitin a k dalšímu širokému využití v kovářství, zámečnictví i ve stavebnictví při dlouhodobém zatížení. Její předností je rychlost ohřevu a malá hmotnost. Výheň je profesionální typ se stabilní teplotou pro dlouhodobé nasazení. Samostatně ovládaný hořák umožňuje vysokou produktivitu. Je vhodná pro sériovou výrobu i pro práce v odborných školách.

Sháníte levnou, ale přitom velice kvalitní výheň ?

Pokud ano, rádi bychom Vám nabídli náš nejlevnější model: Kovářská výheň plynová VKP HOBBY. Sice je to náš nejlevnější model kovářské pece, ale i tak je velice výkonná a především spolehlivá. Mezi hlavní přednosti patří: vysoká pracovní teplota ( až 1250°C), velká rychlost ohřevu, malá hmotnost ( váží pouhých 7 kg ).

Jsme přímo výrobce kovářských pecí a výhní, proto dokážeme nabídnout levnější cenu a veškerý servis, než Vám nabídne pouze prodejce. Při osobním odběru je možná sleva.

Výprodej kovářských výhní

Využijte mimořádné akční nabídky našich plynových výhní. Akční ceny jsou pouze do vyprodání zásob !

Akční nabídka kovářské výhně

Rádi bychom Vám představili velice výkonou výheň - Kovářská výheň plynová VKP 2S naší výroby, kterou máme nyní v akci. Její největší předností je rychlost ohřevu a malá hmotnost. Tato výheň je naprosto profesionální typ se stabilní teplotou pro dlouhodobé nasazení. Samostatně ovládaný hořák umožňuje vysokou produktivitu. Je vhodná pro sériovou výrobu i pro práce v odborných školách. Její využití je především v kovářství, zámečnictví, ale i ve stavebnictví při dlouhodobém zatížení. Lze napojit na propan, propan - butan, s hořákem ZP-N lze dokonce napojit i na zemní plyn !

 

4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení